"Є місце подвигу не тільки в дні війни..."

18.12.2019

Щороку 14 грудня вся Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

13 грудня, з нагоди відзначення цього пам’ятного дня, в залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації відбулися урочистості. З щирими словами вдячності та побажаннями міцного здоров’я, довголіття,благополуччя та родинного затишку до присутніх на заході звернулися Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко та голова районної ради Валерій Савенко, які вручили ряд районних та міських відзнак.

Зокрема, за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії Олександр Олександрович вручив Почесну Грамоту Новоукраїнської міської ради Олегу Устинову та ногородив Грамотоми Новоукраїнської міської ради Петра Гончаренка та Олександра Бабійчука.

Натомість ліквідатори висловили вдячність органам влади за організацію поїздки до Чорнобиля, де 33 роки тому тисячі людей поклали своє здоров’я на порятунок всієї країни.

Після урочистої частини присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Учасники тих буремних подій, представники влади та громадськість схилити  голови перед подвигом учасників ліквідації наслідків катастрофи та поклали квіті до пам’ятного знаку «Ліквідаторам-чорнобильцям Новоукраїнського району».