Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

21-22 серпня у Новоукраїнській ОТГ буде здійснюватись оновлення дорожньої розмітки.

Новина
20.08.2020

За 10 днів розпочнеться новий навчальний рік. Одним із важливих аспектів підготовки до навчання є створення безпечних умов пересування територією населених пунктів. Тож біля навчальних закладів протягом останніх років встановлено знаки «Пішоходний перехід»  зі світлодіодною підсвіткою та освітленням полотна переходу.  Також важливим елементом безпеки руху є дорожня  розмітка.  Для особливої концентрації уваги водіїв та безумовного дотримання правил дорожнього руху, на території міста буде оновлено  зазначену  розмітку біля навчальних закладів.

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням ставитись до виконавців дорожніх робіт, які працюють над створенням безпечних умов на дорогах громади.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше