Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міжнародна агропромислова виставка «AgroЕxpo-2019»

Новина
26.09.2019

У виставці беруть участь більше 550 учасників, серед них і представники Новоукраїнської ОТГ, які презентували туристичний потенціал громади та в рамках «Покровського ярмарку» представили яскравий виступ народного аматорського вокального ансамблю «Горицвіт» (керівник Ольга Бойко). Запальними піснями, театральними сценками та хореографічними композиціями вітали глядачів з великої сцени, а також вітальними піснями зустрічали відвідувачів виставки – ярмарку біля презентаційних наметів громади та району.

Захоплення відвідувачів викликали неймовірно творчі роботи майстрині Олени Коваленко, її ляльки зручно розташувалися на стійках і стільчиках, і надовго зупиняли майже кожного, хто заходив до нашої презентації.

Окрасою виставки були обереги Тетяни Тараненко, вишиті рушники Валентини Лози  та декоративний розпис на дощечках та платівках Анни Зіноватної.

Не менш цікавими для відвідувачів були і витончені мереживні вироби з дерева Анатолія Коробова.

Творча делегація Новоукраїнської міської ОТГ була нагороджена Грамотою за участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AgroЕxpo-2019».

Також у програмі виставки: сучасна аграрна техніка, демонстрація машин в роботі, тест-драйв позашляховиків, останні автомобільні новинки, насичена ділова програма, виставка племінних тварин та птиці, гарантовані знижки від 5 відсотків на техніку відомих брендів, народний Покровський ярмарок та багато іншого.
Ресторани та кафетерії Кропивницького будуть частувати відвідувачів найвідомішими стравами білоруської, ізраїльської, іспанської, вірменської, узбецької, угорської, чеської, англійської та української кухонь.

Триватиме дійство до 28 вересня.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше