Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Акція "Цінуй моє життя"

Новина
28.10.2019

В Україні стартувало масштабне змагання серед шкіл на тему безпеки на дорозі Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine. Школи будуть змагатися у проведенні найкреативніших, найоригінальніших, а головне – найдієвіших флешмобів, акцій, інформаційних кампаній, щоб привернути максимальну увагу до теми безпеки на дорозі та висловлюватися за безпеку.

Новоукраїнська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 зареєструвала  свою команду з 10 осіб, до складу якої увійшли представники від учителів, батьків та учнів.

Успішно виконали умови І етапу змагань (створили відеоролик «Безпека починається з тебе!» , представили його на розгляд громади в соціальних мережах) та отримали завдання ІІ етапу на тему «Цінуй моє життя!».

Згідно умов ІІ етапу, команда ,спільно з учнями  5 -11 класів,  організувала громадську акцію «Цінуй моє життя!»  про існуючу локальну  проблему безпеки на дорогах селища «Цукровий завод».

Для створення безпечних умов пересування дітей у напрямку з дому до школи та у зворотному напрямку було написано листа-прохання міському голові Олександру Корінному про сприяння встановлення додаткових попереджувальних знаків «Увага! Діти на дорозі!» та « Пішохідний перехід», а також пішохідної зебри.

Спільно з Новоукраїнським відділом поліції, зокрема  начальником сектору реагування патрульної поліції Захарченком Сергієм Васильовичем та працівниками даного сектору Кольцовим Миколою та Деркачем Олександром було проведено операцію «Слогани безпеки». На території селища біля пішохідних переходів ініціативна група нанесла попереджувальні написи на дорозі за допомогою спеціальних трафаретів, які діти виготовили власноруч.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше