Березовий гай. Рік потому…

14.04.2020

Рік тому, 13 квітня небайдужі, активні жителі нашої громади висадили 70 іменних саджанців берізок на території парку, який знаходиться по вул. Соборна поблизу «Сільгоспенерго».

Цьогоріч, з настанням тепла працівники ЖКП та небайдужі жителі здійснили полив березового гаю. Наші деревцята пережили зиму, яка була теплою і допомогла саджанцям набратися міцності та укріпитися в рості.  Але людський фактор все-таки дав про себе знати…  Викопані з корнем берізки, зрізані сітки - то наслідки вандалізму тих, хто не цінує працю інших та бажання зробити нашу громаду кращою!

Та ми все ж сподіваємося, що добро переможе і 50 берізок радуватимуть око ще багато поколінь!