Благодійна Великодня акція

17.04.2020

15 та 16 квітня працівники центру соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області взяли участь у благодійній Великодній акції. 400 освячених пасок від органів місцевої влади та підприємців міста потрапили до домівок осіб, які отримують соціальні послуги вдома та відвідувачів відділення денного перебування установи. Також до зазначеної акції долучилися працівники служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Новоукраїнської міської ради. З їх допомогою 140 освячених пасок отримали сім’ї, де проживають  діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти із сімей внутрішньо-переміщених осіб,  та діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах!