Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Читати - це модно! Книга - це круто!

Новина
06.02.2020

28 січня в Новоукраїнській центральній бібліотеці відбулося підведення підсумків міського заочного конкурсу бібліотечного селфі «Книга – це круто!»

Захід розпочався з цікавого літературного квесту, у якому команди-учасниці мали змогу проявити свій креатив, натхнення та знання, отримані з улюблених книг. «Приємно, що наша молодь сьогодні так багато читає. Адже саме вона творить наше теперішнє і майбутнє!» - зазначила директор бібліотеки Валентина Черкашина, нагороджуючи переможців квесту, команду «42».

Варто зазначити, що конкурс бібліотечного селфі проводиться у нашій громаді вже вдруге. Цього року було 32 учасника різних вікових категорій, які є поціновувачами мудрого слова, знань та цікавих пригод. Всі вони з нетерпінням чекали на оголошення результатів. Треті та другі місця посіли Анна Жорнова, Олександра Артеменко, Ілля Здохлій, Марина Манойленко та Ірина Степанова. Переможцями, які набрали найбільшу кількість «вподобанок», стали Валерія Прижигалінська, Максим Старовойт та Марина Андріяш.

Начальниця відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Олена Скороход привітала кожного учасника пам’ятним подарунком та дипломом за участь. Призери та переможці були нагороджені книгами, які, маємо надію, поповнять їхню домашню бібліотеку.

Читачі та любителі книги, до зустрічі у наступному році!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше