Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дбаємо про чистоту. Дбаємо про екологію

Новина
27.04.2020

У Новоукраїнській ОТГ проводиться рекультивація міського сміттєзвалища для того, щоб легкі побудові відходи, підхоплені вітром, не розлітались навколишнім середовищем, особливо не засмічували розташоване поруч кладовище: відгорнуто сміттєві відвали, продовжується огородження другим рядом (вгору) металевою сіткою, упорядковано площу для складання відходів углиб території та облаштовано під’їзд до неї. Тож просимо громадян та підприємства, що вивозять тверді побутові відходи на це сміттєзвалище, складувати ТПВ подалі від в’їзду на облаштованій території.

Нагадаємо, у Новоукраїнській громаді спільно з програмою DOBRE реалізовується проект удосконалення послуги поводження з твердими побутовими відходами.

Також раніше вже було встановлено відеокамери з високою роздільною здатністю, які допомагають виявляти порушників

Усі заходи, що проводяться у громаді спрямовані на створення комфортних умов для її жителів, зокрема це і підтримка чистоти у місті, населених пунктах ОТГ та за їх межами.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше