День, коли трапляються дива

21.12.2019

19 грудня уся громада зібралася на центральній площі запалити головну ялинку Новоукраїнської ОТГ. Гостей свята зустрічали помічники Св. Миколая, маленькі ельфи та інші казкові герої допомогли створили справжню казку не лише для малят, а й для дорослих.

На славу попрацювали, прикрашаючи ялинку та дбаючи про благоустрій, працівники Новоукраїнського житлово-комунального підприємства. А про те, щоб це свято було радісним для всіх дітей потурбувалися працівники і вихованці ЦДЮТ «ЗОРІТ», колективи і солісти дитячої музичної школи та КБК № 1 міської ради.

Під час танців та співів уся дітвора мала можливість ще й зібратися біля казкових будиночків Св. Миколая та Діда Мороза, де кожен отримав особисте привітання від головних дивотворців. Та черга була не лише до резиденцій Чарівників, а й до різних фотозон, що зібрали родини та друзів для створення найкращої новорічної світлини.

Про колоритність свята подбали приватні підприємці та умільці нашої громади: Ірина Романенко, Альона Коваленко та Віктор Жосан, СТОВ «Степ-Агро» та фізичні особи підприємці Станіслав Талько і Людмила Іщенко. Адже учасники святкового дійства змогли зігрітися гарячим глінтвейном та скуштувати новорічні смаколики, а також придбати вироби ручної роботи (м’які іграшки, дерев’яні ялинкові іграшки, прикраси для волосся та багато іншого), що стануть чудовими подарунками чемним діткам.

До речі, про подарунки… Всі ми знаємо,  що День Святого Миколая – найчарівніше зимове свято. Це день, коли трапляються дива, коли є чудовий привід подарувати комусь радість і самому збагатитися від того. Щорічно у цей день діти із багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти учасників АТО/ООС, внутрішньо перемішені діти, діти, які постраждали внаслідок ЧАЕС, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування отримують солодкі подарунки від Новоукраїнської міської ради. Нехай кожен день діти відчувають турботу і любов дорослих. Нехай завжди знаходиться привід для радості і ніякі біди не затьмарюють щасливого дитинства!

Святкові дні лише починаються, попереду ще безліч заходів, які будуть відбуватися на території нашої громади. Не пропустіть найцікавіше та обов’язково завітайте на кожне із свят. Детальніше про план заходів можна дізнатися тут.