Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День закоханих в Новоукраїнській громаді

Новина
17.02.2020

Весело, активно та на позитиві! Так відсвяткували День Святого Валентина в Новоукраїнській громаді.

Вже традиційно, третій рік поспіль, 14 лютого заходи розпочалися з молодіжного квесту, який цьогоріч зібрав 11 пар. Це і вихованці освітніх закладів громади, які вперше мали змогу перевірити свої почуття на стійкість, і сімейні пари, чиє кохання з роками не згасло, а навпаки, стало ще міцнішим. Вирішуючи завдання, учасники знайомилися з визначними об’єктами нашого мальовничого містечка та робили з ними фото.

Пари-учасниці: Катерина Ютиш та Ілля Здохлій, Руслана та Віталій Романескул, Ольга Кулакова та Денис Щирський, Ліза Левченко та Кіріл Григорьєв, Віталій та Інна Таровик, Анна Іщенко та Андрій Герець отримали символічні відзнаки міського голови Олександра Корінного. Начальниця відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Олена Скороход привітала присутніх та вручила усім учасникам пам’ятні подарунки.

А приємним сюрпризом для п’яти пар-переможців (Ірини та Сергія Пиндиків, Марини Кузьмович та Богдана Корінного, Олени та Сергія Яценків, Олександри Артеменко та Богдана Фастовця, Марини Туренко та Владислава Сеника)  стали сертифікати на романтичну вечерю для двох в затишній кав’ярні «Стара кузня» від приватного підприємця Вікторії Яриш, яка гостинно прийняла наших закоханих у своєму закладі.

Окрім цього, кожен бажаючий разом з символами свята, магічними Серцем та Купідончиком, мав змогу проявити свій креатив в розмальовці смачного печива у вигляді сердечок та позмагатися в конкурсі «Стріли Амура».

Рожеві щічки «Валентинів» та «Валентинок» викликали добрі посмішки перехожих. Фотозона «Love you» від майстринь ЦДЮТ «ЗОРІТ» стала своєрідною родзинкою для  любителів селфі.

Цікавим та напруженим був онлайн конкурс «Love is…», який змусив похвилюватися не лише учасників, а і їхніх родичів  та знайомих. Всього лише п’ять годин тривало голосування за світлини – за кількістю поставлених сердечок користувачі соціальних мереж і визначили переможців конкурсу, Богдана Корінного та Марину Кузьмович. Саме ця пара стала щасливими власниками тематичних футболок.

А вечір продовжився музичним дійством для молоді, яке створив активний юнак нашої громади Андрій Манзік.

І хоча День Святого Валентина триває лише один день, та все ж ми повинні пам’ятати, що кохання в наших серцях має жити вічно!

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше