На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Проекти громади
Економічний профіль
Звернення
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Документи
Структура ОТГ
E-data витрати
Вакансії
Громадські обговорення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Вітаємо з Днем людей ПОВАЖНОГО віку та Днем ветеранів!

Новина
01.10.2019

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував за багаторічну працю, побажав міцного здоров’я та наголосив на тому, що турбота про старійшин, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.  .

Начальник управління соціального захисту Тетяна Олефіренко сказала теплі слова привітання та доступно надала корисну інформацію про монетизацію пільг.

До привітань приєдналися і представники пенсійного фонду, що подякували людям поважного віку за збереження традицій.

Приємним сюрпризом стали подарунки вихованців Новоукраїнського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер". Учні зібрали смаколики та інші необхідні продукти для людей літнього віку, які прийшли на свято та для тих, що, на жаль, самостійно не можуть відвідувати подібні заходи.

Святковий настрій створював хор «Журавка», який своїми веселими піснями змусив усю аудиторію підспівувати та пританцьовувати.

Після привітань, пісень та ліричних віршів гостей свята частували запашною випічкою.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робімо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape