На головну
E-data витрати
Громадські обговорення
Combined Shape

Вітаємо з Днем людей ПОВАЖНОГО віку та Днем ветеранів!

01.10.2019

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував за багаторічну працю, побажав міцного здоров’я та наголосив на тому, що турбота про старійшин, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.  .

Начальник управління соціального захисту Тетяна Олефіренко сказала теплі слова привітання та доступно надала корисну інформацію про монетизацію пільг.

До привітань приєдналися і представники пенсійного фонду, що подякували людям поважного віку за збереження традицій.

Приємним сюрпризом стали подарунки вихованців Новоукраїнського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер". Учні зібрали смаколики та інші необхідні продукти для людей літнього віку, які прийшли на свято та для тих, що, на жаль, самостійно не можуть відвідувати подібні заходи.

Святковий настрій створював хор «Журавка», який своїми веселими піснями змусив усю аудиторію підспівувати та пританцьовувати.

Після привітань, пісень та ліричних віршів гостей свята частували запашною випічкою.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робімо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

2018 © Усі права захищено
Combined Shape