Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

День Національної поліції в Новоукраїнці

Новина
02.07.2019

04 липня в Україні відзначають День Національної поліції. Новоукраїнські поліцейські цей день провели серед дітей, вихованців літнього табору відпочинку Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ».

У дружньому спілкуванні працівники поліції розповіли про особливості своєї роботи, зокрема, експерт продемонстрував - як здійснюється зняття відбитків пальців, працівники патрульної служби ознайомили із спеціальними засобами, які є у їх розпорядженні під час несення служби. Правила дорожнього руху, особливості перетину перехресть та значення жестів регулювальника – не лише цікавий елемент заходів, а й життєво необхідний. Для усіх бажаючих поліцейськими було утворено фотозону де кожен мав змогу сфотографуватись у формі національної поліції біля патрульного автомобіля.

Діти охоче брали участь в усіх запропонованих заходах та залишили на плакаті свою думку про те, яким повинен бути український поліцейський.

За проведений час діти та поліціянти на стільки здружились, що сприймали їх як членів свого колективу та вкінці заходу віддуші осипали їх феєрверком кольорових фарб.

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше