Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Діти та молодь Новоукраїнської ОТГ готові піднімати важливі питання і разом з владою шукати на них відповіді!

Новина
17.02.2020

Як залучити дітей та молодь до планування святкування 250-ї річниці з Дня заснування міста та 5-ї річниці утворення громади знають у Новоукраїнській ОТГ.

Гарною практикою стало організовувати заходи, на яких діти та молодь можуть приймати рішення. Адже у листопаді 2019 року представники органів шкільного самоврядування закладів освіти та Парламенту дітей взяли участь у підготовці та роботі першої дитячої сесії Новоукраїнської міської ради, яка була проведена у рамках глобальної акції ЮНІСЕФ, присвяченої до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. Саме тоді юні активісти отримали можливість спробували себе у ролі депутатів, готуючи проекти рішень, обговорюючи та голосуючи за них, а також ознайомились із діяльністю структурних підрозділів виконавчого комітету та самі працювали у відділах освіти, культури, організаційної роботи та інформації, соціальних службах.

10 лютого 2020 року у Новоукраїнській міській раді пройшов ще один захід, спрямований на створення громади, дружньої до дітей та молоді – імітоване засідання виконавчого комітету. Проведенню якого передувала плідна робота учасників – актив учнівського самоврядування закладів освіти  та представники Молодіжної ради вивчали потреби та ідеї своєї цільової аудиторії, а також напрацьовували проєкти рішень щодо святкових заходів у громаді до зазначених свят. Під час імітованого виконкому було активне обговорення кожної ідеї, кожної думки! Вкотре зустріч з міським головою була продуктивною – молодь і діти спробували свої сили у прийнятті важливих рішень!

***

А якщо ви маєте свої ідеї щодо святкування Дня міста та 5-ї річниці утворення нашої громади , то переходьте за посиланням та пропонуйте свої ідеї!

https://docs.google.com/forms/d/1HnwIpMup3Wke9N5IfIEsGl6eAifVOdsn1OYLiINIUUI/viewform?fbclid=IwAR0RsarcakG6oKOLKWwvUcOVrcEutWgExcN2vAA_1ISGFk8rlCAZdQyaty8&edit_requested=true

В єднанні – сила!

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше