Дівчата мають суперсилу: соціальна гра «Бути жінкою»

23.10.2019

16 жовтня у МАМ-центрі охочі мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та пограти у соціальну настільну гру «Бути жінкою». ЇЇ мета – привернути увагу суспільства до боротьби проти гендерних стереотипів та дискримінації жінок. Гра має 8 героїнь, які активно долучаються до громадської активності, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, а також до захисту Батьківщини у лавах Збройних сил України.

Проводиться гра в рамках програми DOBRE, за підтримки Спілки Громадські Ініціативи України та Агенції сталого розвитку Хмарочос для посилення жіночого активізму в громаді!