До уваги громадян та юридичних осіб!

11.01.2021

З 01 січня 2021 року набула чинності нова нормативна грошова оцінка земель населених пунктів Новоукраїнської міської територіальної громади, а саме:
міста Новоукраїнка, сіл Звірівка, Новоолександрівка, Яблунівка, Мар’янопіль, Кам’яний Міст, Сотницька Балка, Єгорівка, Арепівка, Воронівка, Улянівка, Схід,
на підставі рішення Новоукраїнської міської ради від 22 квітня 2020 року за № 1688 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади".

У зв’язку з цим, для самостійного нарахування та сплати плати за землю (земельного податку та орендної плати за землю), особи, які відповідальні за складання податкової звітності відповідно до вимог статей 47 та 286 Податкового кодексу України, при поданні податкової декларації разом з нею подають витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, у зв’язку із затвердженням нової нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видається центром надання адміністративних послуг заявнику (уповноваженій особі заявника), надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві. У разі подання заяви в електронній формі результат може надаватись в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

2021 © Усі права захищено