Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги користувачів рибогосподарських водних об'єктів!

Новина
31.08.2020

З метою ведення єдиного  державного  обліку  рибогосподарських водних об'єктів (їх частин, у тому числі рибогосподарських технологічних водойм), акваторій, які призначені та використовуються для ведення рибного господарства та на виконання статей 10, 15 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", статті 9 Закону України "Про аквакультуру" просимо Вас підготувати інформацію за формою та копії документів, що передбачені вимогами пункту 10 Порядку ведення Державного реєстру рибогосподарських. водних об'єктів (їх частин), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня  2015 року № 979, а саме:

для користувачів водних біоресурсів - копії повідомлення про виділення квоти на спеціальне використання водних біоресурсів та дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів;

для суб’єктів аквакультури - копії договору оренди (водного об’єкта, земельної ділянки) та паспорта водного об’єкта або рибогосподарської технологічної водойми.

Скановані копії заяви та документів Вам необхідно надсилати до Управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області на електронну адресу: ihtiology_kr(a)ukr.net в найкоротші терміни.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше