Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги користувачів рибогосподарських водних об'єктів!

Новина
28.12.2020

На виконання  пункту 1 розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  від 29  березня 2010 року  № 226-р  та Закону України  "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", листа Управління  Державного агентства  рибного господарства  у Кіровоградській  області від 02 листопада 2020 року №3-21/1083-20 необхідно подати звітність фізичним та юридичним особам, що орендують ставки на території громади по формі 1А – риба (річна) "Виробництво продукції аквакультури  за 2020 рік" (наказ Міністерства  аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141)  до Новоукраїнської районної державної адміністрації  в термін до 5 січня 2021 року.

Всі звіти  будуть подані до Управління  Державного агентства рибного господарства  у  Кіровоградської області. У разі невиконання норм законодавства  в частині систематичного  неподання орендарями  ставків звітності за формою № 1А – риба (річна) можливе припинення дії договорів оренди.

Форма 1А – риба (річна)

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше