До уваги мешканців Новоукраїнської ОТГ!

06.02.2020

07 лютого 2020 року о 15.00 в приміщенні міського палацу культури "Ювілейний" Новоукраїнської міської ради відбудеться звіт Новоукраїнського міського голови Корінного О.О. та депутатів міської ради про роботу за 2019 рік перед територіальною громадою.

Запрошуємо на громадські слухання депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, консультативно-дорадчих органів, керівників комунальних установ та підприємств,  жителів населених пунктів громади.

Зі змістом звіту можете ознайомитись за посиланням.