До уваги мешканців Новоукраїнської ОТГ!

18.05.2020

З 18 травня 2020 року у м. Новоукраїнка відновлюються внутрішньоміські перевезення.

Протягом поточного тижня, з 18 до 24 травня, у зв’язку з послабленням карантину та потребою громадян, які відновлюють господарську діяльність, у внутрішньоміському сполученні, маршрутні автобуси діятимуть у режимі пробної роботи.

Зазначений режим курсування автобусів пов’язаний із визначенням потреб громадян у послузі та корегування графіка руху транспорту. На підставі отриманих даних буде розроблено тимчасовий графік на період карантину та винесено його на розгляд виконкому.

Із пропозиціями щодо руху транспорту просимо звертатись до Новоукраїнської міської ради за електронною адресою sekretar@nu-rada.gov.ua та до перевізників.