До уваги орендарів земель сільськогосподарського призначення Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади!

22.01.2020

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2018 року № 234-р "Про контроль за використанням і охороною земель сільськогосподарського призначення" та вимог наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.10.2011 року за № 536 "Про затвердження Порядку ведення агрохімічного паспорта поля, земельної ділянки" повідомляємо про обов'язковість агрохімічної паспортизації всіх земель сільськогосподарського призначення, яка проводиться з метою державного контролю за зміною  показників родючості, забруднення ґрунтів токсичними речовинами і радіонуклідами, раціонального використання земель сільськогосподарського призначення.

Агрохімічна  паспортизація  орних  земель  здійснюється через кожні 5 років, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень - через кожні 5-10 років
і є обов'язковою для всіх землевласників та землекористувачів.