Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги суб'єктів господарювання!

Новина
04.01.2021

24-25 березня 2021 року в Києві відбудеться  IV міжнародна виставка продуктів  харчування  Ukrainian Food Ехро.

Організаторами   заходу є Асоціація "Ю-Фуд" та Торгово - промислова палата України.

"Ukrainian   Food Ехро" - це ефективна міжнародна  b2b платформа, метою якої є презентація  продовольчого потенціалу України  на  внутрішньому та міжнародному ринках, обговорення актуальних проблем, відпрацювання практичних рішень щодо розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів під час кризи, організація ефективного майданчика для зустрічей між виробниками та вітчизняними й іноземними партнерами (презентація додається).

Суб'єкти господарювання, які бажають долучитись  до виставки Ukrainian Food Ехро та формування колективної експозиції області, прохання зателефонувати   до  відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі  виконавчого комітету Новоукраїнської  міської  ради за  тел. 2-16-36 до  11  січня  2021 року.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше