До уваги суб'єктів господарювання!

06.01.2021

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2" та розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня пов'язаної з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) від 18 грудня 2020 року № 75 на території області продовжено дію карантину до 28 лютого 2021 року та запроваджено додаткові обмежувальні заходи, якими зокрема заборонено:

проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення заходів, банкетів, майстер-класів;

роботу суб'єктів господарювання з надання послуг rромадського харчування після 23-ї до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 22-ї години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування   ( із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос).

Крім того, в період з 00.00 год. 08 січня 2021 року до 00.00 год. 25 січня 2021 року додатково заборонено:

приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, інших закладів розважальної діяльності, суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім приймання відвідувачів у закладах торгівлі:

виключно продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продовольчими товарами;

лікарськими засобами та виробами медичного призначення;

засобами гігієни;

засобами зв'язку;

ветеринарними препаратами, кормами;

насінням, засобами захисту рослин;

пальним;

діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування);

діяльності перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Торгівельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із

здійсненням  адресної доставки замовлень.

Також заборонена робота закладів громадського харчувавня та місць для хар-чування в готелях з 11-ї годиии до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовлевленням клієнтів;

діяльність непродовольчих ринків.