До уваги учасників конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади "Влада і громада – разом!"!

30.04.2021

Завершено відбір міні-проектів в конкурсі міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади "Влада і громада – разом!" у 2021 році. 29 квітня 2021 року презентували свої міні-проекти громадська організація "В єднанні – сила!",  парламент дітей та молоді Новоукраїнської територіальної громади  та 10 ініціативних груп  жителів громади. Модерацію конкурсу здійснювала начальниця відділу регіонального розвитку, економіки та торгівлі, секретар конкурсної комісії Вікторія Стецюренко. Оцінювали міні-проекти 12 членів конкурсного комітету, це  представники молоді, громадських організацій та працівники виконавчого комітету.

Міні-проекти оцінювалися, як завжди по десятибальній системі та за п’ятьма критеріями : тривалість у часі, доступність для жителів громади, актуальність теми, фінансові  показники, соціальний ефект. Після завершення оцінювання проектів, по кожному міні-проекту виведено середній результат. Розподіл місць наступний:

1

"Створення сучасного дитячого майданчику та сімейної зони відпочинку, вул.Єдності, 68" ініціативна група жителів м.Новоукраїнка, вул. Єдності,Тиха, Пушкіна, Лермонтова, 1 травня, керівник проекту Борисова Наталія Василівна(встановлення дитячого майданчика з тренажерами)

1

2

"Спортивно-ігровий майданчик вуличного типу "Творчі, активі та спортивні Новоукраїнці" ініціативна група "Безпечна творчість", ініціативна група "Разом - ми потужна сила!", керівник проекту Сава Тетяна Анатоліївна (встановлення спортивно-ігрового комплексу)

2

3

"Зона відпочинку "Happy time", ініціативна група "Імпульс", керівник міні-проекту Мокряк Єлизавета Олександрівна (встановлення дитячого майданчика )

3

4

"QR-місто", парламент дітей та молоді Новоукраїнської ТГ, керівник Болтян Ілля Сергійович (виготовлення табличок з QR-кодами)

4

5

"Здорові діти - здорова нація" ініціативна група "Фурманівська мрія", керівник проекту Ткаченко Юрій Анатолійович (встановлення дитячого майданчика в с.Фурманівка)

5

6

"Про дозвілля треба дбати - будемо здоров"я мати" ініціативна група "Разом - заради спільної мети", керівник проекту Ковальова Анна Юріївна" (дообладання дитячого майданчику під зону відпочинку в с.Захарівка)

6

7

"Альтанка (каплиця) єдності" ініціативна група жителів с.Звірівка, керівник проекту Ніколаєнко Олександр Вікторович (встановлення альтанки та упорядкування території біля неї)

7

8

"Молодіжний простір "Radio-HUB" ініціативна група "Сузір'я", керівник проекту Мазур Софія Юріївна (ремонт приміщення та закупівля обладнання для радіо)

8

9

"Молодіжний хаб "ПростоДІМ: простір для розвитку Дітей І Молоді", ініціативна група "Марфіл", керівник проекту Семенова Світлана Василівна (створення простору для комунікації та творчості)

9

10

"Встановлення дитячого ігрового майданчика" ініціативна група села Воронівка, керівник проекту Коваленко Наталія Вікторівна (встановлення дитячого майданчика )

10

11

"Велопарковки "На колесах" громадська організація "В єднанні - сила!", керівник проекту Манойленко Марина Вячеславівна (встановлення велопарковок по території населених пунктів громади)

11

12

"Ансамбль маршових барабанів" ініціативна група Новоукраїнської ДМШ, керівник проекту Халявка Анжела Леонідівна (створення ансамблю, придбання костюмів та музичних інструментів)

12

Переможцями стали перші сім проектів , у яких сума бюджетних коштів передбачених у міні-проектах відповідає бюджету  конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади "Влада і громада – разом!" на 2021 рік.

Вітаємо переможців конкурсу міні-проектів розвитку у 2021 році, бажаємо якісно і швидко реалізувати свої  мрії, а конкурсантам, які у цьому році не стали переможцями, доопрацювати свої ідеї  та реалізувати їх в майбутньому!

2021 © Усі права захищено