Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До Всеукраїнської Асоціації ОТГ приєдналося 30 нових членів!

Новина
22.01.2020

Відповідні рішення прийняті сьогодні на спільному засіданні Правління та Ради Асоціації.

«Сьогодні у нас є гарна можливість, так би мовити, звірити годинники. Адже попереду важлива подія – це Загальні Збори. Ми, як члени Правління та Ради, повинні зі всією відповідальністю підготуватися до цього заходу, забезпечити проведення демократичних та прозорих виборів голови Асоціації ОТГ та визначити основні вектори нашої діяльності на рік», - наголосив Олександр Корінний, голова Асоціації ОТГ, Новоукраїнський міський голова.

Крім того, голови ОТГ  обговорили проведення Загальних Зборів, зокрема пропозиції до порядку денного, форму проведення заходу, а також вибори голови Асоціації. Була підтримана ініціатива проведення Загальних Зборів 25 березня 2020 року.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше