Дякуємо ветеранам за неоціненний подвиг, здійснений в роки ІІ світової війни!

09.05.2020

У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Ми по праву пишаємося внеском наших предків у боротьбу з ворогом.

Смерть та розруха прийшли тоді на нашу землю, знедолили кожну родину. Наші серця сповнені пам'яті про жертовність захисників Вітчизни в ім'я свого народу та рідної землі, про мільйони мужніх і незламних воїнів. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє нащадків.

8 травня Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний разом із керівниками районної влади Валерієм Савенком та Віталієм Пастушенком, представниками ветеранських організацій розпочали день із покладання квітів до Обеліску Слави, встановленого на честь загиблих земляків у роки ІІ світової війни, потім вшанували пам’ять загиблих у концтаборі на ст. Адабаш

Спільно з керівником міської організації ветеранів Галиною Пиндик Олександр Олександрович вручив пам’ятні медалі до 75-ї  річниці Перемоги чотирьом ветеранам війни: Мизіну Дмитру Юхимовичу, Клименку Івану Григоровичу,  Ткаченку Олексію Івановичу, Флоренку Анатолію Федоровичу, також усім їм було вручено премію від міської ради у розмірі тисячі гривень, а Дмитру Юхимовичу  та Анатолію Федоровичу також було передано спільні почесні грамоти Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.