Дякуємо захисникам!

23.10.2019

Зробили це до Дня захисника України та Дня українського козацтва, які відзначають 14 жовтня. Цього дня ми вшановуємо мужність, бойові подвиги та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереженню та розвитку національних військових традицій.

Після урочистостей усі охочі мали змогу відвідати краєзнавчий музей, де Микола Гаращенко (директор музею) провів цікаву та змістовну екскурсію про війни, які спідкали нашу рідну землю.