Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ефективне та відкрите використання земельних ресурсів – запорука розвитку громади

Новина
09.12.2019

6 грудня у приміщенні Новоукраїнської міської ради відбувся земельний аукціон, у ході якого реалізовано право оренди на три земельні ділянки.

Виконавцем торгів  виступила  "Кіровоградська аграрна біржа". В аукціоні зареєстровано шість учасників, серед них юридичні та фізичні особи.

Протягом аукціону стартова ціна по двох ділянках зросла більше ніж у шість разів, а однієї майже у три. Тож завдяки відкритості та конкуренції щодо земельних ресурсів Новоукраїнської міською ради бюджет громади щороку отримуватиме 63 082,81 грн., з урахуванням коефіцієнту індексації. Зазначені кошти будуть спрямовані в тому числі і  на фінансування соціальної сфери та розбудови інфраструктури Новоукраїнської ОТГ.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше