Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Грошова компенсація на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування

Новина
03.01.2020

На 2019 рік Новоукраїнській ОТГ передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 1561 тис. грн.

На сьогодні міською комісією визначено список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та отримають грошову компенсацію на придбання житла.

Скористатися відповідними компенсаціями діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа можуть винятково для придбання житла протягом 2019 та 2020 років.

Однією особою із зазначеного переліку вже придбано житло за рахунок грошової компенсації

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше