Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Новина
02.06.2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях дорослі бачать здійснення своїх мрій і сподівань,  прагнуть того, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

01 червня 2020 року Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний привітав підростаюче покоління із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Побажав,  щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Цього дня Олександр Олександрович привітав дітей-вихованців з дитячого будинку сімейного типу Жабських, вручив їм подарунки й подякував батькам-вихователям за належне виховання дітей та побажав  здоров`я, сімейної злагоди і взаємоповаги.

Крім цього, працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім′ї дітей та молоді міськвиконкому вручено подарунки сім’ям, в яких виховуються прийомні діти, а також, діти, загиблих учасників АТО та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше