І-ий концертний сезон Дитячої філармонії Новоукраїнської міської музичної школи

29.10.2019

«ЛЕГКОГО СТАРТУ ТА ФЕЄРИЧНОГО ЗАПАЛУ» - побажав Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний учасникам І-го концертного сезону Дитячої філармонії Новоукраїнської міської музичної школи, які нещодавно дебютували на сцені ЦПК  «Ювілейний».

Відкриття Дитячої філармонії було одним із завдань, які ставила  перед собою директор Новоукраїнської музичної школи Анжела Халявка, очоливши цей колектив. І ось, два місяці по тому, вихованці творчого закладу  представили новий проект – учасниками і безпосередніми виконавцями якого є вони самі.

«Створюючи Дитячу філармонію, ми маємо на меті зробити її своєрідним майданчиком для зльоту  тих, хто віднайшов себе у мистецтві, - говорить директор Новоукраїнської музичної школи Анжела Халявка. – Це як  своєрідний етап у становленні майбутніх музикантів та співаків, а також можливість наблизити чарівний світ мистецтва до інших, тих, хто необов’язково має пов’язувати своє життя з музикою, але має відчуття прекрасного. Наше завдання – дати таку  можливість: відчути струнами  душі акорди мистецтва».

Про те, що організаторам такого проекту це вдалося - свідчать бурхливі оплески, які лунали того дня на адресу юних митців та їх наставників.

Свої  привітання з нагоди відкриття І-го концертного сезону Дитячої філармонії подарували і учасники хореографічних колективів «Натхнення» (керівник Ірина Рубля) та «Сузіря» (керівник Леся Талько).

Звучання фортепіано, саксофону, ансамблів скрипалів, ложкарів, духової музики, народних інструментів, а між ними - цікаві музичні конкурси для дітей - усе це надзвичайно сподобалось присутнім на відкритті І-го концертного сезону Дитячої філармонії, який стане традиційним у нашій громаді, дасть можливість реалізувати себе талановитим дітям.