ID-картка обов'язковий документ для реєстрації на ЗНО

06.02.2020

З 3 лютого 2020 року розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Однією з обов’язкових умов для реєстрації є подача учасником вступного випробування документа, що посвідчує його особу (ця вимога встановлена наказом Міністерства освіти і науки України).

Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

В Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області звертають увагу, що для отримання документа необхідно звернутись до районного підрозділу Міграційної служби або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за зареєстрованим або фактичних місцем проживання. Вперше паспорт оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації на ЗНО подають копію паспортного або іншого документа, що посвідчує особу. Детальну інформацію з цього питання можна отримати у регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Управління ДМС  у Кіровоградській області