Інформація про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у січні-червні 2020 року

02.07.2020

Протягом І півріччя 2020 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 534 звернень громадян, що на 251 звернення  більше, ніж за аналогічний період  2019 року, із них  468 письмових, 26 усних, 40 надійшли через органи влади. 447 звернень вирішено позитивно, на 45 – дано роз’яснення, 36 – чекають остаточного вирішення, 3 – направлено за належністю, 3 – відмовлено у задоволенні. Надійшло 1 анонімне звернення. У січні-червні 2020 року на особистому прийомі громадян міським головою прийнято 9 осіб, його заступником з питань діяльності виконавчих органів ради – 6 та секретарем міської ради – 11.

За І півріччя 2020 року до міськвиконкому надійшло 11 колективних звернень  (за І півріччя 2019 року – 18), в яких порушувались питання про ремонт вулиць, про проведення водопроводу до будинку, про надання згоди підприємцям на торгівлю рослинами, про користування земельними ділянками та інші.

Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту – 455 (у січні-червні 2019  року – 189), комунального господарства – 38 (у січні-червні 2019  року – 36).

У І півріччі 2020 року надійшло 1 повторне звернення.

Протягом звітного періоду надійшло 252 звернення від пенсіонерів, 89 – від осіб з інвалідністю, 25 – від осіб з інвалідністю внаслідок війни, 4 – від учасників бойових дій,  37 – від осіб, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 127 – від інших категорій громадян.

У січні-червні 2020 року до виконавчого комітету надійшла 1 скарга на дії посадової особи.

Необхідно зазначити, що загалом до органів влади протягом І півріччя 2020 року надійшло 40 звернень, із них: 16 – на Урядову гарячу лінію, 22 – до обласного контактного центру Кіровоградської облдержадміністрації, 2 – до інших органів влади. З них 2 звернення переадресовані в інші органи за належністю.

У січні-червні 2020 року з заявами про надання матеріальної допомоги звернулося 437 громадян (156 – у І півріччі 2019 року).

За результатами розгляду звернень громадянам надані письмові або усні відповіді у терміни, які не перевищували обумовлені статтею 20 Закону України "Про звернення громадян".