Інформація про розгляд звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради щодо надання грошової допомоги на лікування у березні 2021 року

02.04.2021

26 та 30 березня 2021 року відбулися засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської  територіальної громади, на яких було розглянуто 14 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом березня 2021 року.

Серед заявників 9 пенсіонерів, 3 особи з інвалідністю, 2 – з багатодітних сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю.

Відповідно до Положення щодо порядку надання грошової допомоги  жителям Новоукраїнської міської територіальної громади на лікування, ознайомившись із заявами та доданими до них документами, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати  заявникам грошову допомогу на лікування на суму 24 тисячі гривень.

2021 © Усі права захищено