Інформація про розгляд звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради щодо надання грошової допомоги на лікування у червні 2020 року

02.07.2020

01 липня 2020 року відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання грошової допомоги на лікування жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, на якому було розглянуто 15 заяв громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом червня 2020 року.

Серед заявників 11 пенсіонерів, 2 особи з інвалідністю, 2 – інших категорій.

Відповідно до Положення щодо порядку надання грошової допомоги  жителям Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, ознайомившись із заявами та доданими до них документами, обговоривши ситуацію в кожній сім’ї, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати  заявникам грошову допомогу на лікування на суму 30 тисяч 500 гривень.