Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інклюзивно-ресурсний центр отримав сучасне обладнання в рамках співпраці Новоукраїнської міської ради та Програми USAID/DOBRE!

Новина
22.01.2020

У Новоукраїнській громаді для дітей з особливими освітніми потребами продовжується робота щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти та створення комфортних умов для навчання, адже уже близько року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 функціонує комунальний заклад «Міський Інклюзивно-ресурсний центр».

Важливість даного питання у громаді підтверджується реалізацією проекту Програми DOBRE та Новоукраїнської ОТГ за напрямом стратегічні пріоритети «Інклюзивно-ресурсний центр»

З метою якісного функціонування Центру у рамках проекту облаштовано 3 навчальні кабінети. Тут є сучасні меблі, а також різноманітні тактильні та підвісні тренажери, м’які мати для вправ та відпочинку, сенсорна гойдалка, сухий басейн, кінетичний пісок, настільні ігри, логопедичні набори та багато іншого.

Для ефективного навчання та розвитку відвідувачів Центру 17 січня 2020 року  було передано телевізор та 3 ноутбуки, придбані партнерами міської ради Програмою USAID/DOBRE.

Наступний крок, на який усі новоукраїнці, а особливо сім'ї, які мають дітей з проблемами опорно-рухового апарату, з нетерпінням чекають є встановлення спеціалізованого ліфта, який дозволить дітям з особливими освітніми потребами безперешкодно відвідувати навчальні кабінети на другому поверсі приміщення школи.

Наразі заклад уже облаштований безбар'єрним входом (пандусом і пологими порогами) та вбиральнями, пристосованими для дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Також відвідувачі Центру мають можливість скористатися автобусом, який обладнаний з урахуванням потреб дітей-візочників. Важливим є і те, що тут створили комфортні умови для проведення тренінгів, семінарів-практикумів, консультацій з батьками.

Створення комфортних умов для навчання усіх дітей громади – є одним із пріоритетних напрямків роботи органів влади!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше