Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Реалізовано 9-й міні-проект конкурсу «Влада і громада – разом!»

Новина
23.10.2019

Співи, танці, ігри та багато інших розваг для гостей свята підготувала ініціативна група Мар'янопільської філії НВК №8. Сергій Кондратьєв провів показове тренування, з використанням закупленого спортивного інвентарю (татамі, боксерські мішки, настільна подушка, манекен, рукавиці, шоломи та бандажі). Усі охочі із задоволенням могли спробувати свої сили.

Заступник міського голови Артем Кошель вручив сертифікат переможця та побажав ІГ не зупинятися на досягнутому і продовжувати створювати проекти, які роблять рідне село гарним, комфортним для жителів та привабливим для гостей.

Після насиченої програми святкування, що була приурочена до Дня козацтва та Святої Богородиці, усі охочі мали змогу скуштувати справжній український куліш.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше