Крок за кроком Новоукраїнська громада стає «світлішою»

25.05.2020

У 2020 році Новоукраїнська міська рада продовжила роботи над освітленням території громади. Протягом минулого тижня введено в експлуатацію ще 2 проекти вуличного освітлення від КТП-130 та КТП-670. Цього разу нове освітлення отримали жителі пров. Рильського, Пожежний, а також частини пров. Ковальський,  вул. Одеська, Шевченка, Андріяша, Благодатна та Героїв України.  Хорошій видимості сприятимуть 82 ЛЕД-ліхтарі, які освітлюють понад 6 км.  доріг та прилеглих територій. Оскільки нова електролінія проходить через греблю «БАМ», було встановлено додаткові опори, що дало можливість освітити зазначену греблю, прилеглі до неї території та дороги.

Роботи виконує той підрядник, який пропонує найнижчу ціну за відповідну якість. Такий принцип обрання виконавця дозволив зекономити понад 600 тис. грн. з місцевого бюджету. А це можливість працювати далі та освітлювати ще більше ділянок у нашій громаді.