Кроки до п’єдесталу

17.02.2020

15 лютого у м.Знам’янка пройшов чемпіонат області з блискавичних шахів серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші (контроль часу кожному по 5 хв на партію).

Будинок дитячої юнацької творчості зібрав 105 юних дарувань з шахів та близько 20 шашкістів для пробного чемпіонату. Учасники представляли міста Кропивницький, Олександрію, Світловодськ, Знам’янку, Новоукраїнську ОТГ, село Рівне та районні центри Долинську, Олександрівку, Устинівку.

У номінації (юнаки 2010-2011 н.р.) Владислав Луцаєвський за коловою системою здолав 10 супротивників (8 перемог, 2 нічиї) і став переможцем. Також успішно виступили Анна Татарова, Олександра Гриценко, Давид Гудалін, Микола Крайній.

Не залишилися без нагород і юні шашкісти. Так, у номінації (дівчата 2012 р.н. і молодші) Софія Опря 5 турів пройшла без поразки, набравши 4 очки, і теж стала недосяжною для інших учасників.

У номінації (юнаки 2007-2008 р.н.) Ілля Христиченко теж виборов вищу сходинку, а Олег Кондрат’єв, посів ІІ щабель пробного чемпіонату з шашок.

У березні на учнів дитячо-юнацької спортивної школи чекають нові випробування в м.Олександрії, де пройде чемпіонат області з класичним контролем часу. Тож бажаємо їм успіху!