Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя!

Новина
12.11.2019

Хто такий молодіжний лідер, який напрям його роботи в громаді? Саме ці питання, а ще розвиток молодіжної політики загалом, обговорювали представники Молодіжної ради на зустрічі з Новоукраїнським міським головою Олександром .Корінним.

Під час розмови розглянули багато креативних ініціатив молоді, а також подальші проєкти та заходи, які будуть впроваджуватись в нашій ОТГ.

Дуже важливо, що думки та нові цікаві ідеї не залишаються просто на папері, а отримують схвалення та відгук у керівництва громади. Хочеться зазначити, що дуже класно відчувати себе частинкою позитивних змін. У Новоукраїнській ОТГ прислухаються до голосу кожного. Нічого для молоді без молоді! Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя. У нас можливо все.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше