Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя!

12.11.2019

Хто такий молодіжний лідер, який напрям його роботи в громаді? Саме ці питання, а ще розвиток молодіжної політики загалом, обговорювали представники Молодіжної ради на зустрічі з Новоукраїнським міським головою Олександром .Корінним.

Під час розмови розглянули багато креативних ініціатив молоді, а також подальші проєкти та заходи, які будуть впроваджуватись в нашій ОТГ.

Дуже важливо, що думки та нові цікаві ідеї не залишаються просто на папері, а отримують схвалення та відгук у керівництва громади. Хочеться зазначити, що дуже класно відчувати себе частинкою позитивних змін. У Новоукраїнській ОТГ прислухаються до голосу кожного. Нічого для молоді без молоді! Мрій, ділись ідеями і втілюй їх у життя. У нас можливо все.