На черговій сесії міської ради

17.02.2020

11 лютого у приміщенні Новоукраїнської міської ради відбулося пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії восьмого скликання. На сесію були запрошені депутати, представники громадськості, керівники структурних підрозділів виконкому, комунальних некомерційних підприємств та силових структур району.

Одним із перших питань порядку денного було затвердження звіту міського голови про роботу Новоукраїнської міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

Наступним блоком питань порядку денного стало слухання звітів керівників організацій, які отримали кошти з міського бюджету протягом 2019 року:

• про стан злочинності на території Новоукраїнської ОТГ проінформував начальник Новоукраїнського відділу поліції Ігор Матвійчук, а Юрій Мироненко прозвітував про роботу громадського формування «Правопорядок»;
  • звіт про стан пожежної безпеки представив начальник Новоукраїнського РВ УДСНС Сергій Яворський;
  • про використання коштів КНП «Новоукраїнська ЦРЛ» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради проінформували заступник директора з економічних питань Валентина Романенко та  директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Фортинська;
  • звіти міської організації ветеранів України та районної громадської організації «Союз Чорнобиль» представили Галина Пиндик та Наталя Нікололаєнко
  • про роботу Новоукраїнського ЖКП та КП «Водокомунгосп» звітували Сергій Зелінський та Костянтин Дергачов

Також на сесії було виділено кошти міській організації ветеранів України, районній організації «Союз Чорнобиль» на перше півріччя, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради, КП «Водокомунгосп», Новоукраїнському ЖКП, Новоукраїнському РВ УДСНС на закупівлю форми для пожежників.

Попри існування «Державної програми для інсулінозалежних», в якій мали б бути чіткі розрахунки коштів на кожного пацієнта та передбачені всі нюанси, подано звернення КНП «Новоукраїнська ЦРЛ» Новоукраїнської районної ради про виділення коштів на закупівлю ліків для мешканців ОТГ у 2020 році. Тому на сесії було вчергове прийнято рішення виділити 100 000 грн. на інсулін тим, хто не зміг його отримати в січні.

Роботу правоохоронців значно полегшує наявність відеокамер, придбаних за кошти міської ради, що виділялися раніше. За допомогою них на монітори чергової частини патрульної поліції в реальному часі виводиться інформація. Це дало змогу розкрити низку правопорушень. На сесії було виділено кошти для доукомплектування системи відеоспостереження. Тепер камери встановлять також і на виїздах з міста.

Під час сесії затверджено Положення про відкритий конкурс «Розробка логотипу Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади» та оголошення конкурсу.

Крім того, було заслухано ряд питань благоустрою, освітніх та земельних. По кожному з них прийнято відповідні рішення.