На черговому засіданні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

02.07.2020

01 липня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було погоджено звіти про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, Програми і Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської ОТГ за І півріччя 2020 року та проект Програми розвитку культури на території Новоукраїнської ОТГ на 2020-2024 роки, що будуть винесені на затвердження міської ради.

Затверджено план заходів щодо підготовки міських  комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Це, зокрема, проведення технічного обслуговування трансформаторних підстанцій та електрообладнання, очистка колодязів, поточний ремонт будівлі насосної станції 2-го підйому, підготовка до осінньо-зимової експлуатації автотранспорту, очистка приймальних камер стічних вод очисних споруд від мулу, заготовка реагенту (солі) в необхідній кількості, проведення обстеження мереж зовнішнього освітлення тощо.

Виконавчим комітетом надано дозвіл фізичним особам на здійснення прокату дитячих електромобілів та на розміщення об’єкту  сезонної торгівлі морозивом  в м. Новоукраїнка.

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики, з метою організації прийому заяв та документів соціального характеру, виконавчим комітетом уповноважено виконуючих обов’язки старост на прийом та передачу в електронному вигляді до управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації для призначення державних соціальних виплат, що буде здійснено після забезпечення необхідних технічних вимог та придбання необхідного обладнання.

Розглянуто деякі питання опіки й піклування та організації роботи опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) та роботи з документами у виконавчому комітеті міської ради тощо.