На черговому засіданні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

29.01.2021

25 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було схвалено звіт міського голови про роботу виконавчих органів Новоукраїнської міської ради за 2020 рік, в якому підведено підсумки виконання власних та делегованих повноважень щодо розвитку території, житлово-комунального господарства, виконання бюджету, благоустрою території громади, проведення заходів з безпеки громадян, надання якісних освітніх та культурних послуг, підтримки охорони здоров’я, захисту прав дітей, соціального захисту вразливих категорій громадян, надання адміністративних послуг, проектної діяльності тощо.

Члени виконавчого комітету заслухали та погодили звіт начальника фінансового управління міської ради Антоніни Колпак про виконання бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади за 2020 рік з відповідними показниками:

-          по доходах бюджету Новоукраїнської  міської об'єднаної територіальної громади в сумі 155026037 грн., з них загального фонду в сумі 150585073 грн. та спеціального фонду  в сумі 4440964  грн., в тому числі бюджет розвитку в сумі 0 грн.;

-          по видатках бюджету Новоукраїнської  міської об'єднаної територіальної громади в 155156589 грн. з них загального фонду в сумі 141116857 грн. та спеціального фонду в сумі 14039733 грн.,  в тому числі бюджет розвитку сумі 9568508 грн.;

- вільний залишок станом на 01 січня 2021 року:

загального фонду бюджету Новоукраїнської  міської об'єднаної територіальної громади 12214785 грн.,  в тому числі за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1378237 грн., субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 76416 грн., субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції  в сумі 406352 грн., субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 3125 грн., дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 245669 грн.

Обсяг оборотного залишку бюджетних коштів бюджету міської  територіальної громади складає  175000 грн., що становить 0,1 відсотків видатків загального фонду бюджету міської  територіальної громади.

Залишок коштів спеціального фонду бюджету громади становить 248174 гривень, у тому числі бюджет розвитку 97795 грн.

З них залишок коштів, що не відноситься до бюджету розвитку, а саме  по  КПК 0117692 - 3,69 грн., 0117130 – 98912 грн.,  0118340 - 51463 грн.

Члени виконавчого комітету затвердили звіт про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та план виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської ОТГ на 2021 рік.

Крім того, погоджено проєкт Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територіальної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2021-2023 роки, який передбачає спільне для 4 громад (Новоукраїнської міської, Ганнівської, Глодоської та Рівнянської сільких) фінансування у пропорційному відношенні до загальної кількості населення.

Однією із статей наповнення бюджету є внесення орендної плати за землю. Начальник відділу земельних відносин Ольга Гросул поінформувала присутніх щодо стану орендної сплати за землю за 2020 рік: нарахована орендна плата за користування земельними ділянками в 2020 році становить 14 110 200 грн., з них: від фізичних осіб 2 071 800 грн., від юридичних осіб 12 038 400 грн.

За даними відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку станом на 01.01.2021 року надійшло орендної плати до бюджету Новоукраїнської міської ТГ у сумі: 14 763 568,79 грн., із них від фізичних осіб в сумі 2 044 789,59 грн., від юридичних осіб в сумі 12 718 779,20 грн.

За аналізом сплати орендної плати за 2020 рік було визначено 10 орендарів, які мають заборгованість по сплаті загальною сумою 175 409,55грн.

З метою захисту майнових прав дітей утворено комісію для проведення перевірки стану збереження та здійснення детальної інвентаризації і оцінки придатності для проживання житла, що належить на праві власності дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Крім того, було розглянуто питання впорядкування адресного господарства в м. Новоукраїнка, видалення зелених насаджень, питання опіки та піклування, підсумки роботи адмінкомісії, питання щодо впорядкування видачі довідок жителям громади, затвердження плану роботи комісії ТЕБ та НС тощо.

У зв’язку з припиненням руху громадського транспорту по маршруту «Лікарня – Звірівка», на засідання додатково було запрошено перевізника фізичну особу-підприємця І. Ревенка з метою визначення причини припинення регулярного руху за вказаним маршрутом.

Перевізник повідомив членів виконкому, що припинення перевезень пов’язане з незадовільним станом дороги по селу Звірівка та малим пасажиропотоком. Для покращення стану дорожнього покриття житлово-комунальним підприємством оперативно проведено грейдерування зазначених відрізків дороги.

2021 © Усі права захищено