Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На нараді у міського голови

Новина
22.01.2020

13 січня 2020р. відбулася нарада міського голови Олексанра Корінного з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету, на якій було розглянуто актуальні питання діяльності виконкому на поточний період, зокрема, щодо підготовки до відзначення 250-ї річниці міста та 5-ї річниці утворення Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, святкування Водохреща.

Дано доручення керівникам структурних підрозділів щодо продовження робіт з виготовлення Генерального плану міста, огородження кладовища на території КСП «Нива», підготовки технічної документації центрального міського стадіону та адміністративного приміщення дитячо-юнацької спортивної школи Новоукраїнської міської ради, кронування дерев на території «Скверу на Соборній», проведення технічного обстеження приміщення філії №2 КБК №1 в с. Мар'янопіль і занедбаної свердловини у с. Кам'яний Міст тощо.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше