На території громади проводяться заходи з протидії нелегальному обігу пальним

22.01.2020

Уряд доручив правоохоронцям, Державній фіскальній службі та органам контролю вирішити проблему нелегального обігу пального.

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 грудня 2019 року №1267-р "Про міжвідомчу регіональну робочу групу з протидії нелегальному обігу пального" створено міжвідомчу регіональну робочу групу, яка проводить спільні заходи з метою боротьби з нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним на території області. Відповідна робоча група створена розпорядженням голови Новоукраїнської районної державної адміністрації для реагування на території району.

Контролюючі органи наголошують, що всі АЗС або АГЗС мають право працювати лише за наявності, визначеної чинним законодавство, дозвільної документації, зокрема, ліцензії на здійснення такої діяльності, або ж зобов'язанні припинити свою роботу.

У разі виявлення нелегальної торгівлі пальним будуть відкривати кримінальні провадження й винуватців притягуватимуть до відповідальності.

Звертаємося до громадських організацій, інших зацікавлених установ і організацій, громадян про надання інформації про можливі місця здійснення нелегального обігу пальним на території громади для подальшого інформування контролюючих органів.