Начувайтесь, боржники!

21.12.2019

Комунальні підприємства Новоукраїнської міської ради отримали змогу впливати на боржників за допомогою спеціального обладнання, яке блокує каналізаційний стік квартири, власник якої має значну заборгованість.

Кожен із користувачів комунальних послуг бажає отримувати їх у належній якості та своєчасно. Один із факторів, який значно впиває на це – фінансова сталість підприємств надавачів послуг. Міський бюджет постійно виконує свої зобов’язання перед комунальними підприємствами, сплачуючи кошти для покращеня матеріально-технічної бази, відновлюючи об’єкти інфраструктури.

Більшість споживачів послуг також намагаються своєчасно сплачувати за вартість комунальних послуг, але є громадяни, які навіть маючи досить пристойні фінансові можливості не сплачують за отриманні послуги.

Через таких користувачів страждають і добросовісні громадяни, адже не доотримавши платежів, комунальні підприємства не мають можливості розвивати мережі, знаходити нові джерела водопостачання, сплачувати кошти за електроенергію, виплачувати заробітну плату працівникам –  все це впливає на якість послуг.

До цього часу впливати на недобросовісних платників не було можливості, адже відімкнути від використання каналізації чи водопостачання конкретного споживача у багатократних будинках  не дозволяли спільні комунікації та відсутність спеціалізованого обладнання.

18 грудня у Новоукраїнку було доставлено обладнання CHOP-2008, яке дозволяє без доступу до помешкання блокувати та розблоковувати каналізаційний сток у відповідному помешканні, а також виконувати очищення каналізаційних стоків

Цього дня представники комунальних підприємств та спеціалісти фірми постачальника провели навчання щодо використання техніки. Тож незабаром ті, хто мають заборгованість з оплати за водопостачання та водовідведення матимуть проблеми з використанням каналізації до повного погашення заборгованості за комунальні платежі.

Зазначені дії є юридично обґрунтованими та цілком законними і ніяким чином негативно не вплинуть на добросовісних платників за комунальні послуги.

Довідково:

Обладнання CHOP 2008 для обмеження водовідведення у багатоповерхових будинках

Спеціальну заслінку, яка блокує каналізаційний колектор квартири боржника, опускають у стояк з горища будинку. При цьому все, що відбувається всередині труби, оператор бачить на моніторі - через спеціальну камеру. Спеціаліст вибирає потрібний поверх, знаходить квартиру і наглухо перекриває вихід стічних вод.