Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нагородження рятувальників за участь у ліквідації лісової пожежі в Чорнобильській зоні

Новина
25.05.2020

Рятувальники Новоукраїнщини  – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі нашої громади неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій. Не залишилися наші пожежники і осторонь лиха, що сколихнуло всю Україну. Вони надавали допомогу у гасінні осередків лісових пожеж на території зони відчуження та безумовного відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

22 травня Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний спільно з головою райдержадміністрації Віталієм Пастушенком та головою райради Валерієм Савенком привітали земляків-рятувальників та вручили їм відзнаки. Серед нагороджених - службовці 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області:

Гевель Петро Іванович,

Голинський Євген Олександрович,

Горійчук Олександр Миколайович,

Гриценко Владислав Валерійович,

Куртишанов Олександр Анатолійович,

Петля Леонід Геннадійович,

Поповкін Євген Володимирович.

Олександр Олександрович щиро подякував усім рятувальникам за самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку, за важку працю, яка рятує життя.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше