Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вручення нагрудного знака та Диплома про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новоукраїнка» Андрію Артеменку

Новина
23.10.2019

 Це звання було присвоєне до 249-ї річниці міста, але Андрій не зміг бути присутнім на урочистостях через те, що перебував на лікуванні у військовому госпіталі.

У ході зустрічі міський голова Олександр Корінний привітав із поверненням земляка і сказав, що завдяки таким патріотам наша держава завжди буде цілісною. Також Олександр Олександрович наголосив, що міська влада завжди готова прийти на допомогу своїм захисникам.

Андрій зустрівся з учнями Новоукраїнської ЗШ № 4, які з цікавістю слухали розповіді моряка та ставили йому безліч питань. Хлопці і дівчата наввипередки поспішали зроби фото із справжнім героєм.

Навіть після закінчення зустрічі, школярі та вчителі не поспішали відпускати Андрія, адже кожна хвилина спілкування це корисний досвід для майбутніх захисників країни.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше