Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Не зупинятися на досягнутому!

Новина
23.10.2019

 Жителі мікрорайону уже відпочивають на дитячому майданчику «Іліция», граються на спортивному майданчику «Лужок», користуються відновленою криницею та чекають маршрутку на затишних зупинках. А тепер ще й закладений фундамент великої справи – посаджені дерева для майбутнього міні-парку. Щоб зібралися десятки людей для реалізації задуманого, достатньо було лише одного оголошення у соціальних мережах - і все. Недільним ранком, біля майданчика «Лужок» було безліч чоловіків із лопатами, жінок з відрами та дітей готових допомагати дорослим. Усі активно працювали, жартували, кожен хотів посадити своє, особливе, деревце, яке точно виросте найбільшим. Мабуть, саме тому у цього парку є майбутнє, бо кожен саджанець прикопаний і политий з любов’ю.

До справи долучилися геть усі: від зовсім маленьких діток до людей поважного віку, приїхали на допомогу представники міської влади та просто небайдужі мешканці міста.

Активісти подякували Новоукраїнському міському голові Олександру Корінному за постійну підтримку у всіх починаннях і подарували футболку з логотипом ініціативної групи, тим самим визнали його одним із «Добродіїв».

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше