Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Освітній процес у комфортних умовах

Новина
08.10.2019

Збудовано блочно-модульну котельню, обладнану двома котлами: один працює на альтернативному паливі (пелетах), а другий на традиційному (вугілля, дрова). Нові системи опалення уже встановлено у дитячому садку «Зернятко», дитсадку Воронівського старостату, філії «Загальноосвітня школа №1», Загальноосвітній школі № 6.

Встановлення  такої системи опалення дасть змогу зробити навчальний процес комфортним для учнів та вчителів. Сучасні котли з електронною подачею  не передбачають тяжкої фізичної праці. Питання тепла у приміщеннях є важливим, оскільки більшість днів освітнього процесу припадає на холодні пори року.

Під час горіння пелет не виділяється сірка, хлор чи ртуть. Кількість CO₂, яке виділяється при згоранні, є рівна кількості поглинутого газу рослинами в процесі дозрівання. Завдяки цьому пелети є найбільш екологічним і прийнятним для навколишнього середовища паливом. Також переобладнання котельні під пелетне паливо гарантує повернення вкладених коштів протягом чотирьох-п’яти років.

Міський голова Олександр Корінний, проінспектувавши будівництво, наголосив на тому, що усі діти повинні навчатися в комфортних умовах, тому наступний крок – встановлення сучасних паливних агрегатів у Новоукраїнському НВК "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер".

Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше