Нове освітлення вулиць мікрорайону «Дружба»

23.10.2019

2,8 кілометри, 44 сучасні ЛЕД ліхтарі будуть освітлювати вулиці: Каховська, Іліци, Волошкова, Шумілова (район "дружби", колишнього КСП "НИВА" ).

Освітлення буде працювати певний час в тестовому режимі всю ніч, пізніше буде переведено на загальний графік ввімкнення.

За спожиту електроенергію, як і за будівництво лінії розраховується міська рада. На кожне КТП (трансформатор) від якого живиться ця лінія ставиться окремий "бокс" в якому стоїть лічильник, таймер для автоматизації роботи, датчик світла і підігріваючий елемен, який не дає автоматиці взимку вийти з ладу.

Готуються до введення в експлуатацію ще 2 збудовані ділянки в різних частинах міста, загальною протяжністю понад 8 км. Таким чином,  вул. Левицького, Садова, Івана Богуна, Набережна, Жуковського в м. Новоукраїнка (від КТП-5) та Корольова, Кармелюка, Дачна, Кутузова в с. Новоолександрівка (від КТП-76) незабаром також будуть освітлені.

На наступний рік, за наявності коштів, заплановано реконструкцію мереж вуличного освітлення таких ділянок: від КТП – 105 по  вул. Героїв України, Покровська, Шевченка, Соборна, від КТП-130 по вул. Шевченка, Одеська, пров. Ковальський, Рильського та від КТП-670 по вул. Андріяша, Благодатна, Героїв України у м.Новоукраїнка. У процесі розробки проектно-кошторисна документація по Реконструкції вуличного освітлення від КТП-4 по вул. Федора Левицького, Івана Богуна, пров. Іподромний, Горний та  від КТП-30 по вул. Благодатна, Шевченка, пров. Ушинського.